• Język angielski - prowadzony przez Panie Magdalenę Klin i Monikę Jałowską.
  • Audycje muzyczne organizowane przez filharmonie Podkarpacką.
  • Mały ratownik - zajęcia z pierwszej pomocy - prowadzone przez Panie Marię Goclon i Dorotę Żurek.
  • Rytmika - prowadzona przez Panie Irenę Rusin, Katarzynę Nabel i Agnieszkę Jarosz.
  • Przedszkolny teatrzyk "Pinokio" - prowadzony przez Panią Agnieszkę Jarosz i Alicję Krawczyk.
  • Biblioteka dla dzieci - prowadzona przez Panie Dorotę Żurek i Bożenę Michalik.
  • Zapraszamy teatry z terenu całej Polski.

• "Mały Ratownik"
    Cel zajęć:
    Wyposażenie dzieci w wiedzę i umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz upowszechniania wiedzy o bezpieczeństwie, a także kształcenie właściwych postaw wobec zagrożeń, sytuacji nadzwyczajnych.
    Tematy zajęć:
    1. Niebezpieczeństwo w domu
    2. Zagrożenia na drodze
    3. Sytuacje zagrożenia dla dzieci
    4. Bezpieczne obcowanie z przyrodą
    5. Co to jest pierwsza pomoc
    6. Sytuacje w , których trzeba wezwać pomoc
    7. Wzywamy pomoc, numery alarmowe
    8. Wyposażenie apteczki

Teatrzyk "PINOKIO"
    W marcu 2014r. zawiązała w naszym przedszkolu swoją działalność grupa teatralna, skupiająca 16 dzieci z 4 najstarszych grup (5,6-latki). Jej opiekunkami są nauczycielki: Renata Wąs i Agnieszka Jarosz. Celem przedszkolnego teatru jest rozwijanie u dzieci uzdolnień teatralnych, oprawa uroczystości przedszkolnych, a także promocja działalności naszej placówki w środowisku lokalnym.

15:29 2016-01-1715:29 2016-01-17